Atsakingos veiklos ir tvarumo praktika
Atsakingos veiklos ir
tvarumo praktika

Vidinė atsakomybė ir atskaitingumas visuomenei už „Vilvi Group“ veikimo praktikas bei principus yra atspirties taškas tolesniam mūsų įmonių grupės augimui, darbuotojų tobulėjimui bei skaidriam ir abipusiai naudingam bendradarbiavimui su visomis suinteresuotomis šalimis.

Poveikio aplinkai mažinimas

Investuojame į aplinkai draugiškesnius sprendimus, pagrįstus optimalesniu ir taupesniu energijos išteklių naudojimu, taršos prevencija, ekologiškesniu popieriaus ir plastiko naudojimu tiek įmonės viduje, tiek gamindami produkciją, skatiname vartotojus rūšiuoti, siūlydami patogesnius pakuotės sprendimus.

Siekiame toliau auginti suvartojamos žaliosios energijos dalį ir kartu mažinti bendrąjį energijos suvartojimą.

Darbuotojų gerovė

Nuolatos geriname darbo sąlygas savo
darbuotojams, taikydami aiškaus,
pagrįsto ir teisingo atlygio politiką,
rūpindamiesi darbuotojų gerove,
sveikatos užtikrinimu bei profesinio
tobulėjimo galimybėmis.

Skatiname pažeidžiamų visuomenės
grupių įtraukimą į darbo rinką,
palaikome darbo rinkos įvairovę bei
praktiškai taikome
antidiskriminacinius žmogaus teisių
bei lyčių lygybės principus.

Bendruomenių stiprinimas

Aktyviai veikiame vietos bendruomenėse, siekdami prisidėti prie jaunimo užimtumo ir karjeros galimybių didinimo, žmogaus teisių apsaugos užtikrinimo bei ryšių tarp verslo ir akademinės bendruomenės stiprinimo.

Vystome bendruomeniškumą – remiame ir dalyvaujame kultūriniuose, edukaciniuose vietos renginiuose, prisidedame prie aktyvesnio socialinio gyvenimo, stipriname tarpusavio ryšius.

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN