Mūsų istorija

Gaminti pieno produktus „Vilvi Group“ pradėjo dar 1934 metais, pačioje Lietuvos pienininkystės širdyje – derlingame Nemuno slėnyje, kurį kiekvieną pavasarį užliejantis vanduo dosniai pamaitina žaliausias regiono pievas.

Nemuno pievose besiganančios karvutės duoda aukščiausios kokybės pieną, kurį mūsų meistrai paverčia skonio stebuklais, o magiški jų darbo rezultatai lėmė, kad lietuviai taptų tikrais pieno produktų gurmanais, vertinančiais tik aukščiausios kokybės pieniškas patirtis.

Ilgametė mūsų istorija, jungianti ilgaamžes pienininkystės tradicijas, šio amato  meistriškumą bei naujausias technologijas, leido „Vilvi Group“ tapti unikalia pieno produktų gamybos įmone.

Atidus rinkos dinamikos ir tendencijų sekimas, mūsų klientų poreikių puoselėjimas bei nuolatinis grįžtamasis ryšys leido „Vilvi Group“ tapti autoritetinga įmone.

Atsakomybe ir įsipareigojimu vienas kitam grįstas bendradarbiavimas su klientais, partneriais ir tiekėjais „Vilvi group“ lėmė patikimos įmonės vardą.

Kviesdami klientus prisidėti prie mūsų misijos, suteikdami galimybę patenkinti savo vartotojų poreikius, plėsti savo verslą bei auginti rinką, tapome įmonių grupe, galinčia didžiuotis savo pasiekimais.

Atidus rinkos dinamikos ir tendencijų sekimas, mūsų klientų poreikių ir norų puoselėjimas bei nuolatinis
grįžtamasis ryšys leido „Vilvi Group“ tapti autoritetinga įmone.

Atsakomybe ir įsipareigojimu vienas kitam grįsti partnerystės ryšiai su mūsų klientais, partneriais ir tiekėjais lėmė „Vilvi Group“ patikimos įmonės vardą.

Kviesdami mūsų klientus prisidėti prie mūsų misijos ir taip leisdami jiems patenkinti savo vartotojų poreikius, plėsti savo verslą bei auginti savo rinką, tapome įmonių grupe,
besididžiuojančia savo pasiekimais.

Vilvi Group sudaro šešios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė, UAB „Kelmės pienas“, AB „Pieno logistika“ ir SIA „Baltic Dairy Board“. Įmonių grupei priklauso penkios gamyklos, kuriose gaminami išskirtiniai gaminiai:

  • Originalių receptūrų kietieji bei minkštieji sūriai, kiti įvairūs sūrių gaminiai;
  • Šviežio pieno produktai – varškės sūreliai, kefyras, jogurtai, varškė, t.t.;
  • Industrinė grietinėlė;
  • Pieno ingredientai miltelių pavidalu: išrūgų baltymų koncentratas, permeatas, saldžių išrūgų miltai, pieno miltai;
  • Baltyminiai kokteiliai sportininkams „GymON“
1993 m.
1993 m.

Įmonės įkūrimas

2000 m.
2000 m.

Suteikta eksporto licencija į ES

2006 m.
2006 m.

Įsigyta AB “Modest”

2006 m.
2006 m.

AB Vilkyškių pieninė tapo listinguojama įmone AB NASDAQ OMX Vilnius

2008 m.
2008 m.

Įsigyta AB Kelmės pieninė

2011 m.
2011 m.

Eksportui pradėtas naudoti VILVI prekės ženklas

2013 m.
2013 m.

Įkurta AB “Pieno logistika”

2015 m.
2015 m.

AB Vilkyškių pieninė pripažinta “Metų prekės ženklu”

2017 m.
2017 m.

AB Vilkyškių pieninei įteiktas “Lietuvos eksporto prizas 2017”

2018 m.
2018 m.

Sausų pieno produktų - WPC ir permeato - gamyklos veiklos pradžia

2020 m.
2020 m.

AB Vilkyškių pieninė įmonių grupė pradeda veikti VILVI GROUP vardu.

2021 m.
2021 m.

Šviežių pieno produktų verslas perleistas UAB Kelmės pienas

2021 m.
2021 m.

Plėtra Latvijoje, įsigyta 70% akcijų SIA „Baltic Dairy Board“, gaminančios aukštos pridėtinės vertės pieno produktų ingredientus.

2023 m.
2023 m.

Įsigyta likusi 30% SIA „Baltic Dairy Board“ akcijų dalis.

„Vilvi Group“ produkcija – tai globalus prieinamo kokybiškesnio gyvenimo pažadas, kurį įkvepia Nemuno pievos, aukščiausios kokybės produktais besimėgaujantys Lietuvos gyventojai, o atspirtimi tampa vietos bendruomenės, darbuotojai ir pieno tiekėjai.

Esame atsidavę Jūsų kasdienių
pieniškų patirčių kūrėjai!

Esame atsidavę Jūsų kasdienių pieniškų patirčių kūrėjai!

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN