Mūsų istorija – Vilkyškių pieninė
Mūsų istorija

Gaminti pieno produktus „Vilvi Group“ pradėjo dar 1934 metais, pačioje Lietuvos pienininkystės širdyje – derlingame Nemuno slėnyje, kurį kiekvieną pavasarį užliejantis vanduo dosniai pamaitina žaliausias regiono pievas.

Nemuno pievose besiganančios karvutės duoda aukščiausios kokybės pieną, kurį mūsų meistrai paverčia skonio stebuklais, o magiški jų darbo rezultatai lėmė, kad lietuviai taptų tikrais pieno produktų gurmanais, vertinančiais tik aukščiausios kokybės pieniškas patirtis.

Ilgametė mūsų istorija, jungianti ilgaamžes pienininkystės tradicijas, šio amato  meistriškumą bei naujausias technologijas, leido „Vilvi Group“ tapti unikalia pieno produktų gamybos įmone.

Atidus rinkos dinamikos ir tendencijų sekimas, mūsų klientų poreikių puoselėjimas bei nuolatinis grįžtamasis ryšys leido „Vilvi Group“ tapti autoritetinga įmone.

Atsakomybe ir įsipareigojimu vienas kitam grįstas bendradarbiavimas su klientais, partneriais ir tiekėjais „Vilvi group“ lėmė patikimos įmonės vardą.

Kviesdami klientus prisidėti prie mūsų misijos, suteikdami galimybę patenkinti savo vartotojų poreikius, plėsti savo verslą bei auginti rinką, tapome įmonių grupe, galinčia didžiuotis savo pasiekimais.

Atidus rinkos dinamikos ir tendencijų sekimas, mūsų klientų poreikių ir norų puoselėjimas bei nuolatinis
grįžtamasis ryšys leido „Vilvi Group“ tapti autoritetinga įmone.

Atsakomybe ir įsipareigojimu vienas kitam grįsti partnerystės ryšiai su mūsų klientais, partneriais ir tiekėjais lėmė „Vilvi Group“ patikimos įmonės vardą.

Kviesdami mūsų klientus prisidėti prie mūsų misijos ir taip leisdami jiems patenkinti savo vartotojų poreikius, plėsti savo verslą bei auginti savo rinką, tapome įmonių grupe,
besididžiuojančia savo pasiekimais.

„Vilvi Group“ produkcija – tai globalus prieinamo kokybiškesnio gyvenimo pažadas, kurį įkvepia Nemuno pievos, aukščiausios kokybės produktais besimėgaujantys Lietuvos gyventojai, o atspirtimi tampa vietos bendruomenės, darbuotojai ir pieno tiekėjai.

Esame atsidavę Jūsų kasdienių
pieniškų patirčių kūrėjai!

Esame atsidavę Jūsų kasdienių pieniškų patirčių kūrėjai!

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link EN