Vilkyškių pieninė

Nemuno užliejamų pievų žalumas, šiose pievose besiganančios karvutės bei ilgaamžės regiono pienininkystės tradicijos mus įkvepia dalintis gamtos dosnumu, kuriant tik aukščiausios kokybės pieniškas patirtis.

Vilkyškių

„Vilkyškių“ produktų linija – vartotojų pamėgta aukščiausios kokybės kasdienio vartojimo produkcija, džiuginanti plačiu asortimentu, turtinga sudėtimi ir įvairiais skoniais.

Murr...

Glaistyti sūreliai „Murr…“ – tobulas pūkinės varškės ir traškaus šokolado derinys, suteikiantis keleriopai daugiau malonumo.

Yoga

Jogurtai „Yoga” – sveikesnis pasirinkimas visada stingantiems laiko, bet siekiantiems maitintis sveikiau.

PARDAVIMŲ REGIONAS: LIETUVA, LENKIJA

Jolita Norbutaitė

Tel. nr.: +370 652 00819
El. p.: jolita.norbutaite@vilvi.eu

PARDAVIMŲ REGIONAS: LATVIJA, ESTIJA, SUOMIJA

Laima Kaprāle

Tel. nr.: +371 291 49776
El. p.: laima.kaprale@vilvi.eu

Tomas Arvasevičius

Tel. nr. +370 650 37140
El.p.: tomas.arvasevicius@vilvi.eu

SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN