Mūsų vizija
Siekiame, kad aukštesnės kokybės pieno produktai ir ingredientai taptų labiau prieinami visame pasaulyje tam, kad suteiktume daugiau galimybių žmonėms jais mėgautis visur, kur tik jie bebūtų.
Stengiamės, kad kiekvienas mūsų partneris, klientas ir vartotojas gautų išskirtinius pieno produktų sprendimus, suteikiančius prieinamus visavertės mitybos ir skonio potyrius.

Visame pasaulyje yra galybė vietų, kur žmonės turi ribotą prieigą prie kokybiškų pieno produktų, visavertės mitybos ir skonio patirčių, tuo tarpu lietuviai tuo mėgaujasi jau daugelį metų.

Remdamiesi savo žiniomis ir naujausiomis technologijomis, siūlome sprendimus toms šalims ir rinkoms, kuriose poreikis prieinamai ir autentiškai pieno produktų patirčiai vis dar yra labai problematiškas.

Sėkmės pagrindu išlieka mūsų šaknys – sodrios Nemuno pievos, skanus ir kokybiškas pienas bei troškimas, kad kuo daugiau žmonių galėtų mėgautis autentiškomis pieno produktų patirtimis.

Kartu su savo produktais dalinamės ir tikėjimu, kad suteiktos galimybės mėgautis natūraliais ir visaverčiais maisto produktais prisideda prie geresnio pasaulio kūrimo.

Esame atsidavę Jūsų kasdienėms
pieniškoms patirtims!

Esame atsidavę Jūsų kasdienėms pieniškoms patirtims!

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN