Mūsų vizija
Siekiame, kad aukštesnės kokybės pieno produktai ir ingredientai taptų labiau prieinami visame pasaulyje tam, kad suteiktume daugiau galimybių žmonėms jais mėgautis visur, kur tik jie bebūtų.
Stengiamės, kad kiekvienas mūsų partneris, klientas ir vartotojas gautų išskirtinius pieno produktų sprendimus, suteikiančius prieinamus visavertės mitybos ir skonio potyrius.

Visame pasaulyje yra galybė vietų, kur žmonės turi ribotą prieigą prie kokybiškų pieno produktų, visavertės mitybos ir skonio patirčių, tuo tarpu lietuviai tuo mėgaujasi jau daugelį metų.

Remdamiesi savo žiniomis ir naujausiomis technologijomis, siūlome sprendimus toms šalims ir rinkoms, kuriose poreikis prieinamai ir autentiškai pieno produktų patirčiai vis dar yra labai problematiškas.

Sėkmės pagrindu išlieka mūsų šaknys – sodrios Nemuno pievos, skanus ir kokybiškas pienas bei troškimas, kad kuo daugiau žmonių galėtų mėgautis autentiškomis pieno produktų patirtimis.

Kartu su savo produktais dalinamės ir tikėjimu, kad suteiktos galimybės mėgautis natūraliais ir visaverčiais maisto produktais prisideda prie geresnio pasaulio kūrimo.

Esame atsidavę Jūsų kasdienėms
pieniškoms patirtims!

Esame atsidavę Jūsų kasdienėms pieniškoms patirtims!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link EN