ATSINAUJINANČIŲ ENERGIJOS IŠTEKLIŲ DIEGIMAS

„Vilvi Group“ tausodama gamtos išteklius ir siekdama mažinti ŠESD emisijų išmetimą į aplinką pradeda diegti saulės jėgaines ant gamyklų stogų. Saulės jėgainių pagaminta elektros energija bus naudojama įmonės poreikiams. Įgyvendinus projektą bus padidintas Grupės atsinaujinančios elektros energijos naudojimas, t.y. sumažės tradicinės elektros energijos naudojimas taip mažinant ir šalies priklausomybę nuo energijos importo.

Saulės jėgainės ant AB Vilkyškių pieninė gamyklos stogų galia 315 kW, pagaminamas elektros energijos kiekis per metus apie  331 MWh. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Šiuo metu vykdomi saulės jėgainių bandymai, pridavimo darbai. 

Projekto vertė: 228 010 EUR
Projekto terminas: 10.2023-10.2025
ES finansavimas: 94 117 Eur
„Vilvi Group“ lėšos: 133 893 Eur

Saulės jėgainės ant AB „Modest” gamyklos stogų galia 562 kW, pagaminamas elektros energijos kiekis per metus apie 490 MWh. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Šiuo metu yra vykdomi saulės jėgainės rangos darbai. 

Projekto vertė: 444 740 EUR
Projekto terminas: 10.2023-10.2025
ES finansavimas: 215 352 Eur
„Vilvi Group“ lėšos: 229 388 Eur

Saulės jėgainės ant UAB „Kelmės pienas” gamyklos stogų galia 200 kW, pagaminamas elektros energijos kiekis per metus apie 186 MWh. Projektas įgyvendinamas nuosavomis lėšomis.

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN