Baltymai sportuojantiems

Išrūgų baltymai sportuojantiems greičiau nei kiti baltymai patenka į kraujotaką. Išrūgų baltymai dar yra vadinami „visaverčiais baltymais” (angl. complete protein), nes savo sudėtyje turi subalansuotą, visavertį pakeičiamų bei nepakeičiamų (EAA, angl. Essential Amino Acids) aminorūgščių derinį, įskaitant šakotosios grandinės aminorūgštis (BCAA, angl. Branched-Chain Amino Acids) – izoleuciną, leuciną, valiną.

Naujausiomis technologijomis paremta moderniausia Šiaurės Europoje mūsų išrūgų džiovinimo gamykla yra pajėgi išsaugoti dar daugiau natūralių baltymų savybių, leidžiančių vartotojui pateikti aktyvų bei itin vertingą produktą.

„Vilvi Group” gaminami lengvai pasisavinami, efektyvūs baltymai sportuojantiems skirti siekiantiems auginti arba išlaikyti raumenų masę, greičiau atsigauti po sporto treniruotės, subalansuoti savo mitybą ar kontroliuoti kūno svorį.

Aukščiausios kokybės.

Visavertis aminorūgščių
derinys.
Visos gamybos grandinės
kontrolė.

PARDAVIMŲ REGIONAS: VISI

Paulius Stasiūnas

Tel. nr.: +370 603 16716
El. p.: paulius.stasiunas@vilvi.eu

VILVI produktų katalogas

(6 puslapiai)

SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link EN