CAGLIATA nenokinamas sūrio gaminys
su augaliniais riebalais
CAGLIATA nenokinamas
sūrio gaminys su
augaliniais riebalais

CAGLIATA nenokinamas sūrio gaminys su augaliniais riebalais yra puiki žaliava jūsų pačių MOZZARELLA sūrio gaminio gamybai. Tai – ypač aktualus pasirinkimas tais atvejais, kai žaliavinio pieno pasiūla rinkoje yra ribota.

Mūsų gaminamas CAGLIATA nenokinamas sūrio gaminys su augaliniais riebalais pasižymi švelniu skoniu ir elastinga tekstūra. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės karvių pieno tuo pačiu tradiciniu būdu kaip įprasta CAGLIATA, tik pakeičiant pieno riebalus augalinės kilmės riebalais. Neskirtas tiesiogiai vartoti.

CAGLIATA nenokinams sūrio gaminys, 48 % rieb. s. m.

CAGLIATA nenokinams sūrio
gaminys, 48 % rieb. s. m.

Iš aukščiausios kokybės
karvių pieno.

Elastingos tekstūros.

Tinkamas MOZZARELLA sūrio gaminio gamybai.

Tinka vegetarams.
Sertifikatai

Sūrio gaminio gamybos procesas sertifikuotas FSSC 22000 ir HALAL sertifikatais.

PARDAVIMŲ REGIONAS: EUROPA

Ingrida Čiauškaitė

Tel. nr.: +370 652 54792
El. p.: ingrida.ciauskaite@vilvi.eu

PARDAVIMŲ REGIONAS: EUROPA, AMERIKA

Diana Meyer

Tel. nr.: +370 667 28739
El. p.: diana.meyer@vilvi.eu

PARDAVIMŲ REGIONAS: ARTIMIEJI RYTAI, AZIJA

Aurelija Dauginytė

Tel. nr.: +370 691 65575
El. p.: aurelija.dauginyte@vilvi.eu
VILVI produktų katalogas

(6 puslapiai)

SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN