Pirkimo vadybininkas (-ė) (Vilkyškiai)

Darbo vieta
Vilkyškiai

Jeigu Tau būtų įdomu:

  • Numatytų prekių / paslaugų tiekėjų paieška vietinėje ir užsienio rinkose, sutarčių rengimas;
  • Žaliavų rinkų ir perkamų prekių / paslaugų išmanymas, rizikų vertinimas;
  • Nuolatinė perkamų prekių / paslaugų kainų, tiekimo sąlygų, kokybės konkurencingumo analizė;
  • Dalyvavimas gyvuose ir nuotoliniuose derybose su tiekėjais lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Komercinių pasiūlymų analizė, duomenų pristatymas vadovybei;
  • Prekių tiekimo grandinės organizavimas ir koordinavimas;
  • Pirkimo dokumentų administravimas, ataskaitų rengimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais.

Jeigu Tu:

  • Esi įgijęs aukštesnįjį / aukštąjį išsilavinimą pirkimų, vadybos, maisto technologijos ar maisto kokybės srityse (privalumas);
  • Gebi dirbti greitai kintančioje darbo aplinkoje;
  • Turi panašios darbo patirties (privalumas);
  • Gerai išmanai MS Office ir gebi dirbti kompiuteriu;
  • Moki anglų kalbą;
  • Esi organizuotas (-a), atsakingas (-a), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą ir mėgsti dirbti komandoje.

Mes Tau siūlome:

  • Dirbti vienoje stabiliausių, moderniausių gamybinių įmonių Lietuvoje;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir idėjas;
  • Tobulėti įvairiuose įmonės organizuojamuose mokymuose, pagalbą planuojant karjerą;
  • Gauti kompetencijas atitinkantį atlygį;
  • Papildomų naudų paketą (vežėjimą į/iš darbo (tam tikru maršrutu), kuro kompensavimo išlaidas, sveikatinimo priemones, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, dovanas švenčių proga bei kitas motyvacines priemones);
  • Visapusišką palaikymą augti, draugiškus kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi;
  • Bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas.

 

VILVI GROUP yra lygias galimybes užtikrinanti įmonių grupė, kurioje laukiami visi kandidatai, nepaisant rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Atlyginimas:

1971-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo rezultatų. Su galimybe didėti.

 

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite tel. +370 613 26 882.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV




Sutinku su Privatumo politika