MEMEL

Sūriai „Memel“ – ilgametės istorinio Mažosios Lietuvos regiono sūrių gaminimo tradicijos tęsinys. Nuo sūrio su mėlynuoju pelėsiu „Memel Blue“ ar gurmaniškojo lydyto „Memel Blue“ su aitriosiomis paprikomis ir spanguolėmis iki įvairiaspalvių puskiečių pikantiškų sūrių „Memel Piquant“ ar klasikinio 12 mėnesių brandinimo, lūžtančios trapios struktūros kietojo sūrio „Memel Reserve“, visi „Memel“ gaminiai yra aukščiausia lietuviškos sūrio gamybos tradicijos išraiška ir mūsų sėkmės simbolis.

Universalus panaudojimas

„Memel“ produktai gali būti panaudoti ypač plačiai: nuo gurmaniškų patiekalų gardinimo iki kasdienės moliūgų sriubos su pelėsiniu sūriu.

Originali receptūra

Stebiname novatoriškais ir netikėtais skonio sprendimais – kvietimais gurmaniškiems potyriams.

Ilgametės sūrio gamybos tradicijos

„Memel“ vardas ypatingiems mūsų sūriams parinktas neatsitiktinai. „Memel“ reiškia Klaipėdos kraštą arba prūsiškai – Nemuną, kuris artimas „Vilvi Group“, Mažajai Lietuvai. „Memel“ taip pat jau žinomas ir vartotojams, kurie įpratę pirkti populiariausią pelėsinį sūrį Lietuvoje – „Memel Blue“.

MEMEL

Didžiuojamės tęsdami ilgą ir garbingą sūrių gaminimo istoriją ir sūrio mėgėjams
pristatome kolekciją, pažymėtą „Memel“ vardu.

Didžiuojamės tęsdami ilgą ir garbingą sūrių gaminimo istoriją ir sūrio mėgėjams pristatome kolekciją, pažymėtą „Memel“ vardu.

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN