MOZZARELLA sūrio gaminys
su augaliniais riebalais
MOZZARELLA sūrio gaminys
su augaliniais riebalais

Mūsų MOZZARELLA sūrio gaminys gaminamas pagal naujausius ir aukščiausius technologinius standartus, kurie leidžia pristatyti patikimą, reikliausių klientų poreikius atitinkantį aukštos kokybės produktą įvairiomis formomis: kietais blokais ar smulkintą.

Naudodami pažangiausią įrangą, galime pagaminti MOZZARELLA sūrio gaminį, kurio savybes ir vertę lemia aukščiausi mūsų gamybos kokybės standartai – produktas pasižymi tvirta struktūra, be to, jis puikiai lydosi ir jį galima susmulkinti minimaliomis pastangomis, o tai yra ypač aktualu ruošiant idealias picas. Sūrio gaminys puikiai tinka ir makaronams ar kitiems šaltiems bei karštiems patiekalams gaminti ar pagardinti.

MOZZARELLA sūrio gaminys su augaliniais riebalais gaminamas tradicine sūrių gamybos technika kaip ir įprasta MOZZARELLA – be jokių pridėtinių konservantų – ir yra skirtas vartoti tiesiogiai. Pagrindinis šio sūrio gaminio ir tradicinės MOZZARELLOS skirtumas – tai, kad gyvuliniai riebalai pakeičiami augaliniais.

MOZZARELLA sūrio gaminys, 40 % arba 45 % rieb. s. m.

MOZZARELLA sūrio gaminys,
40 % arba 45 % rieb. s. m.

Iš aukščiausios kokybės
karvių pieno.

Elastingos tekstūros.

Lengvai lydosi.

Tinka vegetarams.
Tarkavimo galimybės

Šiaudeliai

Drožlės

Kubeliai

Sertifikatai

Sūrio gaminio gamybos procesas sertifikuotas FSSC 22000 ir HALAL sertifikatais.

PARDAVIMŲ REGIONAS: EUROPA

Ingrida Čiauškaitė

Tel. nr.: +370 652 54792
El. p.: ingrida.ciauskaite@vilvi.eu

PARDAVIMŲ REGIONAS: EUROPA, AMERIKA

Diana Meyer

Tel. nr.: +370 667 28739
El. p.: diana.meyer@vilvi.eu

PARDAVIMŲ REGIONAS: ARTIMIEJI RYTAI, AZIJA

Aurelija Dauginytė

Tel. nr.: +370 691 65575
El. p.: aurelija.dauginyte@vilvi.eu
VILVI produktų katalogas

(6 puslapiai)

SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


SUSISIEKITE

Sutinku su Privatumo politika


Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN