Vilkyškių

„Vilkyškių“ produktų linija – vartotojų pamėgta, aukščiausios kokybės kasdienio vartojimo produkcija, džiuginanti plačiu asortimentu, turtinga sudėtimi ir įvairiais skoniais, kurie pamalonins kiekvieno skonio receptorius. Ši produktų linija – tai mūsų duoklė lietuviškoms pienininkystės ir pieno produktų gamybos tradicijoms bei Lietuvos žmonėms, kurių išmanymas, siekis ir aistra mėgautis tik aukščiausios kokybės pieno produktais skatina mus nepaliaujamai tobulėti.

Dar daugiau varškės

„Vilkyškių“ glaistytuose varškės sūreliuose – net 81 % varškės varškės masėje, o varškės užtepėlėse – net
97 % varškės.

Natūralus gamtos skonis

„Vilkyškių“ jogurtai ir sūreliai pasižymi lietuviškų uogų skoniais ir yra pagardinti natūraliomis uogienėmis.

Ieškokite juodojo katino

„Vilkyškių“ produktų linijos simbolis ir talismanas – juodasis katinas – puikus kompanionas virtuvėje.

Vilkyškių

„Vilkyškių“ produktų linija – vartotojų pamėgta,
aukščiausios kokybės kasdienio vartojimo
produkcija, džiuginanti plačiu asortimentu,
turtinga sudėtimi ir įvairiais skoniais.

Kaip apskaičiavome?

Iš viso buvo sukurti šeši vaizdai, kuriuose – simboliški objektai iš cukraus: sužadėtuvių žiedas, lūpų dažai, akiniai nuo saulės, krepšinio kamuolys, klasikinė gitara ir dviratis. Kiekvienas jų atspindi skirtingą kiekį nesuvalgytų cukrų vartojant po vieną VILKYŠKIŲ Less Sugar gaminį per dieną per tam tikrą laikotarpį, kai lyginame su panašių sūrelių ar jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje.

Produktų cukrų kiekiai paskaičiuoti, remiantis Nielsen tyrimų 2021m duomenimis.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar sūrelis vidutiniškai turi apie 4,23 g mažiau cukrų lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per penkias dienas nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar sūreliai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 21,13 g nesuvalgytų cukrų per penkias dienas lyginant su panašių sūrelių cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 21 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių lūpų dažų tūbelės svorį.

Vienas VILKYŠKIŲ Less Sugar jogurtas vidutiniškai turi apie 8,87 g mažiau cukrų lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Todėl, pavyzdžiui, apskaičiuojant per savaitę nesuvartotų cukrų kiekį gramais, kai valgomi Less Sugar jogurtai, dauginame dienų skaičių iš apskaičiuoto vidutinio nesuvartotų cukrų kiekio. Padauginus gauname apie 62,06 g nesuvalgytų cukrų per septynias dienas lyginant su panašių jogurtų cukrų vidurkiu Lietuvoje. Suapvalinus gauname apie 62 g. Tuomet kūrybiškai lyginant gauname, jog šis apskaičiuotas nesuvalgytų cukrų kiekis panašu į standartinių akinių nuo saulės svorį. Skaičiavimuose laikome, jog vienas mėnuo turi 30 dienų, o vieneri metai – 365 dienas.

SIŲSTI CV

Pridėti savo CV

SIŲSTI CV
Sutinku su Privatumo politika


facebook link instagram link Linkedin EN